Vaimne tervis tähendab nii vaimset heaolu ja arengut kui ka toimetulekut erinevate eluraskustega igapäevaelus.

 


 

Terapeut on professionaalselt koolitatud kuulaja, kes aitab teil oma probleeme lahti mõtestada, emotsionaalseid probleeme ületada ja oma elus positiivseid muutusi teha.  Teraapia annab teile psühholoogilisi oskusi oma elu muutmiseks – paremaks suhtlemiseks teistega, elu loomiseks, mida te ise soovite, ja tulla toime mis tahes kõveraalidega.

Kas teadsid, et umbes 20% maailma lastest ja täiskasvanutest on kogenud vaimseid häireid või raskusi?

Üks viie inimese seast kogeb oma elu jooksul vaimseid häireid.

Umbes pooled vaimsed häired algavad enne 14 eluaastat.

Umbkaudu 8% täiskasvanutest kogeb raskekujulist depressiooni oma eluajal.

Psüühikahäired mõjutavad igas vanuses, iga hariduse ja majandusliku seisuga ning igast kultuurist inimesi ühtemoodi.

Meie teenused

Lähtume enda töös kliendikesksusest ning  kohandame ja valime erinevaid teraapiasuundi, teaduslikke meetodeid  ja efektiivseid tehnikaid vastavalt iga kliendi vajadustele. Meie siiras töö eesmärk on, et iga inimene saab elada  vastavalt tema tegelikku potensiaali rakendades  ning omandada psühholoogilisi oskusi  enda elu teadlikumaks juhtimiseks.

 

Psühholoog ja kognitiiv-käitumisterapeut

 

Maria Kanter (MSc, Tallinna Ülikool psühholoogia eriala) on tegelenud nõustamisega ligi 10 aastat. Marial on laialdane pagas erinevatest praktikatest, mida psühhoteraapias rakendada saab. Ta on õppinud ja praktiseerinud erinevaid teraapiasuundi nagu mänguteraapia, leina- ja traumateraapia, psühhodraama, mindfulness, loovteraapia, liivateraapia, pere- ja grupiteraapia ja kognitiiv-käitumisteraapia.

Nõustamise aja borneerimiseks palun kasuta allolevat vormi.
Kontakt

 

e-mail: maria@heaolu.ee
tel: +372 5690 0832